HAKKIMIZDA

Akyüzlü dövme; Vinç Kancası, Zincir sapan ve Halat sapan yük kaldırma ekipmanları ürünlerinin önde gelen üreticisidir.

Firmamız aynı zamanda Avrupa ‘nın en büyük Fason vinç kanca üreticisidir.
Firmamız bünyesinde 3 adet marka bulundurmaktadır.

Markalar ;
- Rheinfall : Zincir Sapan Ürünleri
- Ads : Halat Sapan Ürünleri
- Crapex : Ray Krapoları

1969 Yılından bugüne faaliyet gösteren firmamız, sektörün talebi doğrultusunda ihtiyaç duyulan yeni ürünleri AR-GE çalışmaları sonucunda üreterek sektöre katkı sağlamaktadır. Gelişen teknoloji ve Pazar stratejilerini sürekli takip eden firmamız, üretim kalitesini de sürekli yenileyerek Avrupa standartlarında üretim ve kalite kontrol sistemine sahiptir.
Sürekli büyümeyi ve uluslararası kalite standartlarında üretim gerçekleştirmeyi prensip kabul eden firmamız, sektörüne alternatif ürünler ve çözümler sunma misyonu çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.


Misyonumuz

Değerlerimiz, bilgimiz, birikimlerimiz ve çalışanlarımızla birlikte ; toplumun, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin, memnuniyetini sağlayarak iç pazarda ve ihracatta lider bir üretici firma olmaktır.

Misyonumuz

Sürekli gelişme anlayışıyla, bilgi ve teknolojimizle, ürün ve hizmetimizi, değişen toplumun gelişen beklentilerine uygun hale getirmek, Müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmak ve sunduğumuz yaratıcı hizmet ve çözümlerle başarılarını desteklemek, Çevre ve topluma karşı sorumluluklarımızı eksiksiz olarak yerine getirmek, Tüm çalışanlarımızı teşvik etmek ve başarılarını ödüllendirmek yoluyla da potansiyellerinden azami ölçüde yararlanmak. Tedarikçilerimizle uzun süreli ve değer katan ilişkiler yaratmak.